דברים שחשוב לדעת על גז ביתי

דברים שחשוב לדעת על גז ביתי

שימוש בגז טבעי בבית הוא דרך מצוינת לעזור לחסוך כסף. זה גם ידידותי לסביבה, ומספק סביבה נוחה.

איזה גז משתמשים בבית?

בין אם אתם מתכננים לעבור לבית חדש, משפצים או מתכננים למכור, יש כמה דברים שחשוב לדעת על הגז בו אתם משתמשים. שימוש במקור האנרגיה הנכון יכול להפחית את טביעת הרגל הפחמנית שלך ולשמור על חשבון החשמל שלך נמוך.

גז ביתי משמש בבתים לחימום ובישול בחלל. גפ מ, או גז פחמימני מעובה, הוא גם תחליף נפוץ עבור חשמל גז. מקור אנרגיה רב תכליתי זה מגיע בשני טעמים: פרופאן ובוטאן.

מלבד החשודים הרגילים כמו חימום ובישול, גז משמש גם לתאורה, קירור וייצור חשמל. חלק מהמכשירים משתמשים רק בסוג אחד של גז, כגון מחממי מים ומכשירי כביסה.

תכולת האנרגיה של הגז יכולה להשתנות ממדינה למדינה. אולם משרד האנרגיה מעריך כי גז טבעי הוא מקור האנרגיה הקונבנציונאלי בעלות הנמוכה ביותר בארצות הברית בשנת 2011.

גז טבעי הוא גם מקור טוב לחשמל. גנרטורים המופעלים על ידי פרופאן שימושיים במקרה של הפסקות חשמל.

עבור אלה החיים באקלים חם יותר, השימוש בגז טבעי לחימום יכול למעשה להפחית את צריכת האנרגיה שלך. הסיבה לכך היא שפרופאן מייצר יותר אדי מים מאשר אוויר.

עבור בעלי בתים השוקלים פרויקט שיפוץ בית, השימוש בגז טבעי יכול לגרום למקור אנרגיה זול יותר. עם זאת, חשוב להיות מודעים לסכנות בטיחות. חלק מהסיכונים כוללים פיצוצים והרעלת פחמן חד חמצני מגז שנשרף בצורה לא נכונה.

מהן הדוגמאות לגז טבעי?

בדרך כלל, גז משמש לחימום, בישול ושימושים ביתיים אחרים. במקרים מסוימים, גז משמש גם לייצור חשמל באמצעות טורבינות קיטור או טורבינות גז.

הגז נמדד על ידי מדי גז, המתחברים למכשירים המשתמשים בגז. מטרים אלה נמדדים כמעט תמיד ברגל מעוקב. בתחומי שיפוט מסוימים, גז נמכר לפי תכולת אנרגיה (ג 'יי ג' יי).

גז בבית נטען כאשר מד גז מודד את כמות הגז המשמשת. הצהרת החיוב כוללת בדרך כלל מכפיל להמרת נפח לתכולת אנרגיה.

גז טבעי יש ערך קלורי של כ-1,000 בטו למטר מעוקב. זה תלוי בהרכב הגז. בחלק מהשיפוטים, הגז נמכר על ידי מטר מעוקב או ה דקאטרם.

גז טבעי משמש גם במקומות מסוימים לגריל חיצוני. הוא משמש גם להפעלת מכשירי כביסה.

גז טבעי נחשב לדלק נקי. יש בו פחות מזהמים ופליטת פחמן מאשר בנזין, נפט גולמי ודלקים מאובנים אחרים. אבל, גז טבעי עדיין דורש שימוש זהיר. זה יכול להיות מסוכן אם משתמשים בו בצורה לא נכונה. זה יכול גם להזיק חיות מחמד.

מחיר הגז הטבעי משתנה מאוד מאזור לאזור. היא מושפעת מהביקוש וממחיר הנפט הגולמי. בחורף מחירי הגז הטבעי משתנים מאוד. זה גם תלוי בגודל של הבית שלך.

באיזה גז משתמשים במזגן?

בחירת מערכת מיזוג אוויר הטוב ביותר עבור הבית או המשרד שלך יכול להיות משימה מרתיעה במיוחד עם כל כך הרבה אפשרויות בשוק. להלן כמה דברים שיש לקחת בחשבון לפני ביצוע רכישה.

אחד הדברים הראשונים שאתה צריך לשאול את עצמך הוא איזה סוג של קירור משמש במערכת שלך ומה המערכת לחייב אותך? כלל אצבע טוב הוא לבחור במערכת המציעה שילוב של קירור בלחץ נמוך וגם בלחץ גבוה. לדוגמא, מערכת מיזוג אוויר טובה כוללת תערובת של ר -22 ו ר -134 א, שניהם אינם דליקים. זה מאפשר לך ליהנות נחמד וקריר בבית מבלי להדוף את חם ולח קיץ חודשים. בעלות נמוכה תוכלו ליהנות מהטוב משני העולמות.

אתה צריך גם לשקול את הזמן הטוב ביותר כדי להפעיל את מערכת מיזוג אוויר, מה זה כרוך. הזמן הטוב ביותר להפעיל את המערכת שלך הוא כמובן בשעות מחוץ לשיא. אתה יכול גם להימנע ממחירי אנרגיה גבוהים על ידי בחירה במערכת הכוללת שילוב של תנור בעל יעילות גבוהה ומעבה בעל יעילות גבוהה. למרבה המזל, מערכות אלה מתומחרות היטב וקלות להתקנה, כך שתוכלו לחסוך באנרגיה ובעלות מיזוג האוויר בבית או במשרד ולקצור את היתרונות של אקלים נוח בתוך הבית.